Zawody na Celność Lądowania 2020
niedziela, 06 września 2020 00:00

Aeroklub Świdnik uprzejmie zaprasza wszystkich sympatyków lotnictwa na coroczne Zawody Na Celność Lądowania.

Zawody odbędą się w sobotę 26.09.2020r. (niedziela dniem rezerwowym). Zgłoszenia zawodników do dnia 24.09.2020 z dopiskiem "zawody" na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Początek konkurencji godz. 10.00 na lotnisku trawiastym (wejście na lotnisko wszystkich uczestników wraz z załogami od strony Aeroklubu godz. 9.30).

Konkurencje rozgrywane będą na samolotach własnych i Aeroklubu. W tym roku również rozegramy konkurencję na szybowcu PW-6. Piloci, którzy nie lataj samodzielnie bądź nie mają ważnej licencji będą mogli wystartować z bezpiecznikiem. Do udziału w zawodach zapraszamy również kolegów z innych aeroklubów i ośrodków szkolenia.
Zapraszamy!!!

Dyrektor Aeroklubu Świdnik