Zawody na celność lądowania 2018
poniedziałek, 06 sierpnia 2018 20:36

UWAGA! Zawody na celność lądowania  na samolotach 2018!

Jak co roku zapraszamy wszystkich naszych członków  oraz gości z innych aeroklubów i ośrodków na zawody na celność lądowania. Zawody  tym razem odbędą się dnia 18.08.2018 (sobota). Niedziela jest dniem rezerwowym w przypadku złej pogody. Zbiórka i odprawa o godzinie 8.30.

Uwaga: Prosimy o punktualne przybycie. Spóźnialscy będą mieli kłopot z wejściem na płytę lotniska. Zawody na celność jak zwykle  rozgrywać będziemy na samolotach: Koliber, C-152 oraz Wilga. Do zawodów dopuszczeni będą piloci z uregulowanymi zaległościami wobec Aeroklubu. Koledzy którzy nie czują się na siłach, aby startować samodzielnie będą mogli wykonać loty z instruktorem.

P.S. Rozliczenia za loty w/g stawek klubowych. Potwierdzenia udziału w zawodach wraz z typem samolotu proszę przesyłać do dnia 17.08.2018 na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.