Przyjemność latania

Imprezy dla firm

Imprezy plenerowe od zawsze były częścią działań Aeroklubu Świdnik.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez lotniczych.

Jesteśmy organizatorami corocznych zawodów w Akrobacji Samolotowej - Memoriał Janusza Kasperka oraz jedynych w Polsce i na  świecie, rozgrywanych zimą Lubelskich Zimowych Zawodów Samolotowych mających swój początek w roku 1931.

W maju 2010 roku zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy projekt rajdu samolotowego im. Generała Tadeusza Góry na trasie Polska – Litwa. Współpraca z Aeroklubem daje możliwość organizacji ciekawego i niezapomnianego inventu z udziałem lotnictwa, w każdym miejscu w Polsce.

Jesteśmy w stanie zorganizować:

• Pikniki;
  • Grillowanie;
  • Catering;
  • Obsługę;
  • Skoki spadochronowe w tandemie;
  • Rajdy lotnicze;
  • Samoloty;
  • Szybowce;
  • Balony;
  • Udział w akrobacjach lotniczych;
  • Pomoc w zorganizowaniu przelotu w dowolne miejsce w Polsce, na którym możliwe jest lądowanie samolotu;
  • Filmowanie i pamiątkowe zdjęcia z imprezy.

Jeśli poszukują Państwo pomysłu na ciekawą imprezę plenerową dla swojej firmy z wykorzystaniem lotnictwa, gwarantującą świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Zaproponujemy Państwu atrakcyjną ofertę.

Prosimy o kontakt z biurem Aeroklubu Świdnik lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego.