Szkolenia samolotowe

Podróżowanie samolotem daje możliwość wygodnego i swobodnego przemieszczania się.

Jednak latanie to przede wszystkim pasja, która zapewnia zabawę, oderwanie się od rzeczywistości, doznanie przestrzeni i poczucia wolności od ziemskiej grawitacji.

Dzisiaj prawie każdy ma możliwość zostania pilotem, dlatego przy wyborze szkolenia warto pamiętać o jakości szkolenia. Przystąpienie do szkolenia na pilota samolotowego w Aeroklubie Świdnik pozwoli na zdobycie najwyższych kwalifikacji i licencji pilota turystycznego PPL (A).

Szkolenie będzie składało się z dwóch części:

• Kurs teoretyczny, obejmujący 130 godzin zajęć prowadzonych w Sali wykładowej Aeroklubu;
  • Kurs praktyczny, czyli 45 godzin lotu na jednym z samolotów szkoleniowych:

Cessna C-152

PZL-110 Koliber

Istnieje możliwość wyboru samolotu szkoleniowego.

Aeroklub Świdnik proponuje szkolenia grupowe i indywidualne oraz konkurencyjne ceny szkolenia, w celu zapoznania ze szczegółami oferty wystarczy skontaktować się z biurem Aeroklubu lub wypełnić formularz zgłoszeniowy.